Ordu Evden Eve Taşımacılık | Ordu Nakliyat 0 534 459 02 27

ORDU EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Ordu Evden Eve Taşımacılık 
 
Senelerin verdiği deneyim ve tecrübe sayesinde tüm taşıma işlemlerinizi profesyonellikle yapmaktayız. Ordu Evden Eve Taşımacılık hizmetinin problemsiz bir şekilde yapılabilmesi için işinin ehli olan çalışanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü bütün eşyalarınızın yükleniş ve paketleniş şekli gerçekten önemli bir konudur. Firmamız bünyesinde çalışan tüm elemanlarımız, senelerin verdiği deneyime sahip profesyonel çalışanlardır. Bu sebeple size garanti ediyoruz ki, taşıma esnasında eşyalarınızın hiçbiri en ufak bir zarar ya da hasar görmeyecektir.  

Zarar görme durumu söz konusu bile olamaz. Bunun yanı sıra şirketimiz tüm müşterilerine tamamen ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sağlamaktadır. Ordu Evden Eve Taşımacılık alanında hizmet veren şirketlerin fiyat ortalamasına göz attığımız, en hesaplı en ekonomik fiyatlar firmamız tarafından verilmektedir. Firma olarak parça eşya taşıma ya da ofis taşıma gibi hizmetleri de siz kıymetli müşterilerimize sağlamaktayız. 
 
Taşınma esnasında herhangi bir problem yaşanmaması için işinin ehli kurumsal firmaları tercih etmelisiniz. Sektör de yer alan kurumsal firma sayısı oldukça azdır. Birçoğu korsan bir şekilde deneyimsiz elemanlar ile hizmet vermektedir. Firmamız kurumsal bir firmadır ve tüm çalışanlarımız işinin ehlidir. 

 Merdiven altı diye bilinen tüm nakliyat ile uğraşan kişiler sebebiyle birçok insan mağdur olmaktadır. Sektör de özellikle kar marjlarını yüksek tutmak için ucuza deneyimsiz eleman çalıştıran korsan firmaları bir hayli fazla bulunmaktadır. Bilinçsizce ve tamamen amatörce taşıma işlemlerini yapan bu sözde firmalar birçok eşyanızı hurdaya çıkarmaktadır. Nakliye işleriniz için firma seçerken çok ama çok dikkatli olmanız sizin yararınıza olacaktır. Tercihlerinizi yaparken her daim kurumsallığa önem vermelisiniz. 

 

Firma Yapısı;
 Kurumsal yapısıyla ve iş disiplini ile firmamız tüm nakliyat işlerinizi üstlenmektedir. Firma olarak her zaman kurumsal çalışma prensibi ile hareket etmekteyiz. Hatta durum öyle bir hale geldi ki, firmamızın adını kullanarak isimden prim yapmak isteyen birçok korsan şirket internet ortamında türedi. Bu sözde şirketleri kesinlikle itimat etmemelisiniz. Bizlerle hiçbir bağları bulunmamaktadır.  

Firma olarak size belirlediğimiz süre içerisinde nakliye işlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Zaman kavramına çok dikkat etmekteyiz. Ayrıca verdiğimiz sözde durmak bizim için güven otoritemizi sarsılmaması açısından çok önemlidir. Belirtilen saatte tüm eşyalarınız yeni adresinize nakledilmiş olacağından şüpheniz olmasın. Ordu Evden Eve Taşımacılık hizmetlerimiz kapalı kamyonlarımız ya da açık kasa kamyonlarımız ile verilmektedir. Araç tahsili tamamen sizlerin eşyalarının çokluğuna bağlı bir durumdur. Şayet özel araç isterseniz firma olarak bunu size sağlayabiliriz. Kısacası tamamen sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmekteyiz. 
 
Şirketimiz Ordu'nun her yerine hizmet vermektedir. Şehrin neresinde olduğunuzun bizler için hiçbir önemi bulunmamaktadır. Ofis mobilyaları ya da her türlü ev eşyalarınız istediğiniz bölgeye itina ile götürülmektedir. Ayrıca araç filomuzda yer alan küçük boyutlardaki kamyonlarımız ya da kamyonet araçlarımız sayesinde ekonomik olan fiyatlarımız daha da ekonomik boyutlara düşürülebilmektedir. Firmamız Ordu Evden Eve Taşımacılık işlerinizi aynı gün içerisinde yapabilmektedir. Tüm eşyalarınız yeni evinize sağ salim taşınarak anahtarınız size teslim edilmektedir. Size düşen sadece evinize geçip oturmaktır. Ordu şehir içi nakliyat işleriniz oldukça ekonomik fiyatlara yapılabilmektedir. Taşıma konusunda her türlü destek sizlere sağlanmaktadır. Firmamız müşterilerine sorun yaşatmamak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadır. 
 

Nakliyat alanında her firma müşterilere farklı fiyatlar verebilmektedir. Bu durum ilgili firmanın kurumsal ya da merdiven altı firma olmasından kaynaklanmaktadır. Kurumsal firmalar yapılan analizlere göre belirli bir fiyat standartlarına göre hareket etmektedir. Ancak merdiven altı diye adlandırdığımız nakliye işini yapan kişiler duruma göre fahiş fiyatlar vermektedir.  

Herhangi bir standartları yoktur. Analiz veya ekspertiz gibi işlemlere gereksinim duymazlar. Bu firmalardan uzak durmalısınız. Aksi taktir de cebiniz yanabilir ve birçok eşyalarınız zarar görebiliriz. Şirketimiz sizlerin memnuniyetini ön planda tuttuğu için belirli standartlar ile ekonomik fiyatlarla sizlerle çalışmaktadır. Hatta bazı durumlarda kampanyalarımız dahi olabilmektedir. Taşınma işlemi için ekstra işçi ücreti, paketleme ya da ambalajlama için siz değerli müşterilerimizden ekstra bir ücret talep etmemekteyiz. Ordu Evden Eve Taşımacılık fiyatlarımız oldukça makul seviyelerdedir. 

Araçların Durumu;
 Modern araç filomuz ve yetenekli deneyim sahibi çalışkan ekibimiz ile tüm taşıma işlemlerinizi büyük bir hassasiyetle yapabiliriz. Nakliyat konusunda sizlere her türlü yardımı vermeye hazırız. Büyük ya da küçük çaplı iş demeden her türlü işlerinizi özveri içerisinde yapabiliriz. Yapılması en zor olan taşıma işlemlerinizi, son teknoloji araçlarımız ve profesyonel elemanlarımız ile pratik bir şekilde yapıp sorununuzu çözüme kavuşturabiliriz. Elemanlarımız için hiçbir nakliyat işi zor değildir. Her türlü taşımacılık işlerinizin üstesinden gelebilecek potansiyele sahibiz. Zor ya da yapılması güç dediğiniz bütün nakliyat işleriniz için bizlere çekinmeden ulaşım sağlayabilirsiniz. 
 Bütün bu disiplinli ve özverili bir şekilde çalışmamızın temelinde, sizlerin memnuniyeti yatıyor. Sizler, bizlerden memnun olduğunuz müddetçe özverili bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizleri tercih etmeniz ve bizlerden memnun olmanız bizler için gurur kaynağı olmaktadır.  

Yaptığımız işlerin her zaman daha iyisini yapmayı amaç edindik ve sürekli kendimizi geliştirerek yapabilmeyi de başardık. Hiçbir koşulda kalitemizden ödün vermedik ve her daim kalitemize daha da arttırabilecek yolların arayışına girdik. Bu saydığımız etkenlerde ve azim konusunda sizlerin bizden memnun olmasının payı bir hayli büyüktür.  

Bizlere gösterdiğiniz ilgi sayesinde Ordu Evden Eve Taşımacılık firmalarının arasında en iyi firma olma yolumuzu aydınlatmıştır. Şu an ordu ve çevresinde en iyi nakliye firması olmamızın başlıca nedeni budur. Sizlerin talepleri doğrultusunda hareket etmeye devam edeceğiz. Devasa iş hacmimiz ile Ordu'nun en büyük nakliyat firması olmaktan gurur duymaktayız. Düzgün, kaliteli, güvenilir ve pratik bir taşıma işlemleri için bizleri tercih edebilirsiniz. Fiyat teklifi veya ayrıntılı bilgi için firmamız ile her zaman 7/24  iletişime geçebilirsiniz. 

Diğer Hizmetler

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!