Ordu Evden Eve Nakliyat | Ordu Asansörlü Taşımacılık 0 534 459 02 27

ORDU ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Ordu Asansörlü Taşımacılık 
 
Yaşanılan dönemde  apartmanların kat sayılarının artması sebebiyle bireyler yaşadıkları bölgeden taşınmak istediklerinde, eşyalarının merdiven boşluklarından nasıl geçeceğini ya da yüksek binaların kat sayıları nedeniyle eşyalarının nasıl aşağıya indirilebileceğini düşünmeden edemiyorlar. Bu sebeple taşınma konusundan emin olamıyorlar.  

Tüm ev eşyalarınızın uzman bir şekilde paketlenmesi yapılıp, zarar görmemesi için korunmaya alındıktan sonra asansörlü aracımız aracılığıyla aşağıya indirilerek size özel olarak tahsil edilen kamyona yüklenmektedir. Ardından tüm eşyalarınızı sigorta güvencesi altında yeni adresinize götürme işlemlerine başlıyoruz. 

Taşınma Nasıl Olmaktadır ? 

Yeni evinizde tüm eşyalarınız tekrardan asansör yardımıyla yukarıya taşınmaktadır. Taşınma işleri tamamen aracımıza ait olan özel asansörümüz ile gerçekleştirilmektedir. Bina asansörü ve merdiven kesinlikle kullanılmamaktadır. Ayrıca eşyalarınız sizlerin istediği şekilde yerleştirilmektedir. Personellerimiz bu konu da oldukça hassas davranmaktadır. Eğer sizin de eviniz yüksek katlarda bulunuyorsa, kesinlikle asansörlü taşımacılık firmamızı tercih etmelisiniz.  

Eğer neden asansörlü taşımacılığı seçmeliyiz derseniz; çünkü asansör sistemi ile taşımacılık hızlı ve güvenilir bir hizmettir. Eşyalarınızda çizilme ya da hasar görme durumları kesinlikle olmamaktadır. Eşyalarınızın merdivenden taşınma durumu söz konusu olduğunda, zarar görme olasılığı yükselecektir. Sorunsuz ve hasarsız taşınma işlemi için asansörlü taşınma firmamızı tercih etmeniz eşyalarınızın sağlığı açısından iyi olacaktır. 
 
Asansörlü taşımacılık ile eşyalarınızın zarar görme durumu tamamen ortadan kalkmaktadır. Bu yüzden daha güvenilir bir taşıma işlemi gerçekleşmektedir. Peki asansörlü taşıma işlemi pahalı mı diye sorarsanız; Ordu Asansörlü Taşımacılık firması olarak sizlere en uygun fiyatları teklif edeceğimiz konusunda kesinlikle şüpheniz olmasın.  

Asansörlü taşımacılık işi birçok korsan firmanın fahiş fiyatlar vermesi ile pahalı bir işlem olarak tanınmaktadır. Ancak kurumsal firmalarda bu durum söz konusu bile olamaz. Güvenilir bir taşıma tekniği olan asansörlü taşımacılık oldukça ekonomik fiyatlar ile yapılmaktadır. Her bütçeye uygun bir şekilde fiyat teklifi yapmaktayız. Fiyatlarımızı öğrenmek için telefon numaramız ile bizleri arayabilirsiniz ve aldığınız teklife göre karara varabilirsiniz. 
 
Asansörlü taşımacılık ile taşınma işlemleri çok daha rahat bile hale gelmiştir. Kurumsal firmalarda kullanılan asansörlü nakliyat tekniği, eşyalarınızın hasar görmesine mani olabilmek için geliştirilmiştir.  

Asansörlü nakliyat işlerinde müşterilerin en çok yakındığı durumlardan birisi de fiyatların yüksek olmasıdır. Firma olarak bu ön yargıları tamamen yıkıyoruz. Ordu Asansörlü Taşımacılık teknolojiyle birlikte gelen, insan yaşamına oldukça kolaylıklar sağlayan büyük bir imkandır. Aksi taktir de eşyaların merdivenden çıkarılması yüksek efor istemektedir.  

İnsan gücünün sınırı bir yere kadar olduğu için çalışanların eşyalarınızı düşürme potansiyelleri yüksektir. Düşürme durumu olmasa da duvarlara sürtünme durumları olabilmektedir. Ordu Asansörlü Taşımacılık firması olarak eşyalarınızın zarar görmesini istememekteyiz. Bu sebeple siz değerli müşterilerimize asansörlü taşımacılık işlemini yapmaktayız. Bu saye de en yüksek binalarda otursanız bile asansör sistemi ile taşındığı için asla zarar görmeyeceğinin garantisini sizlere vermekteyiz. 

Asansörlü Taşımacılık Faydaları Nelerdir ? 
 Asansörlü taşıma sistemlerinin en büyük faydası ise, komşularınıza ya da çevrenize herhangi bir rahatsızlık vermeden hızlı bir şekilde eşyalarınızın taşınmasına sebep olmaktır. Bu yüzden firmamız taşıma konusu ile ilgili modern teknolojiyi sürekli olarak takip ederek, kaliteli, güvenli ve hasarsız bir taşıma işlemi sunabilmeyi hedef olarak belirtmiştir. Ordu Asansörlü Nakliyat işlerinizde kullandığımız asansörler şirketimize aittir. Aracı değiliz. Bu yüzden fiyatlarımız ekonomik olmaktadır. 
 

Ordu asansörlü evden eve taşımacılık sistemini kullanan firmamız evinizin balkonundan tüm eşyalarınızı evinize taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Bu sebeple bina da bulunan merdiven boşluğunun dar olması ya da geniş olması gibi sorunları dert etmeniz gerekmez. Kaçıncı katta olduğunuz fark etmeksizin asansörlü taşımacılık sistemlerini tercih edebilirsiniz. Asansörlü taşımacılık vasıtası ile bütün eşyalarınız balkonunuz dan herhangi bir hasar görmeden evlerinizden indirilir.  

Yeni adresinize teslimat durumun da ise yine asansör ile taşıma tekniği kullanılarak, yeni evinizin balkonundan tüm eşyalarınız uygun bir şekilde yerleştirilir. Özellikle bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi elektronik eşyalarınızın hasar almaması ve çizilme durumlarının olmaması yönünden asansörlü taşıma sistemleri oldukça önemlidir. 
 
Asansörlü taşımacılık sistemi aracılığıyla yapılan tüm taşıma işlerinizin zarar görme durumun tedavülden kalkıyor. Ordu Asansörlü Taşımacılık hizmetlerimizi ekstra bir maliyet yansıtmadan gerçekleştirmekteyiz. Daha kaliteli bir taşımacılık prosedürü için asansör ile taşıma sistemleri olmazsa olmazlardandır. Bu yüzden asansörlü taşımacılık sistemi, firmamızda her daim bulunmaktadır.  

Türkiye’de bu sistemi ilk kullanan firmalardan biriyiz. Bizler için hız, güven ve müşteri memnuniyeti çok önemli olduğundan dolayı, modern teknolojiye her daim ayak uydurmaktan geri kalmıyoruz. Müşterilerimize karşı oldukça şeffaf davranmaktayız. Araçlarımızı, ofisimizi ya da çalışanlarımızı yakından görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz. 
 

Eşyalarınızı düzenli bir şekilde toparladıktan sonra ambalajlayıp, düzgünce paketleme işlemini yapıyoruz. Ardından asansörümüze eşyalarınızı bindirip, aşağıda bekleyen araçlarımıza düzgünce yükleme işleminizi yapıyoruz. Asansörlü sistemler olmadan önce taşınma işlemi tam bir dertti diyebiliriz. Ancak şu an dert olmaktan tamamen çıktı diyebiliriz. Teknolojinin en büyük nimetlerinden olan bu sistemi oldukça uygun fiyatlara tercih edebilirsiniz. Zahmet çekmeden ve oldukça rahat bir şekilde tüm eşyalarınızı yeni adresinize sorunsuz ve hasarsız olarak götürmekteyiz. 

 
Ordu Asansörlü Taşımacılık hizmeti sunan firmamızın en büyük gayelerinden birisi, nakliyat alanında en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunun tek firma olmaktır. Rakip istemiyoruz. Bu yüzden en iyi hizmeti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmekteyiz.  

Son teknoloji harikası asansörlü araçlarımız ile her daim hizmetinizdeyiz. Asansörlü taşıma sisteminde pek fazla personel kullanılmadığından dolayı ekonomik olmaktadır. Taşıma ve indirme işlerinin tamamını asansör yapmaktadır. Personeller sadece makineyi kullanıp, eşyalarınızın yeni evinize düzgün bir şekilde yapılması görevini üstlenmektedir. Sitemiz de yer alan İletişim adı altındaki sayfamızdan gerekli iletişim bilgileri aracılığıyla bizlere hemen ulaşabilirsiniz. 

Diğer Hizmetler

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!